Pałac Chojnata

ul. Wola Chojnata 59, 96-230 Biała Rawska (zobacz na mapie)
www.palacchojnata.com
tel.: +48 46 813 88 30

Wolne terminy

styczeń 2019

Pn. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nie.
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

luty 2019

Pn. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nie.
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

marzec 2019

Pn. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nie.
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

kwiecień 2019

Pn. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nie.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

ŚLUB PLENEROWY    WESELE KAMERALNE    WESELE W PLENERZE    REKOMENDACJE

 

Pałac Chojnata położony w Woli Chojnata, pomiędzy Łodzią a Warszawą, to niezwykłe miejsce pozwalające przenieść się w czasie i poczuć ducha epoki. 

Przyjęcia weselne do 90 osób przygotowujemy we wnętrzach pałacowych - Sala Balowa, Sala Kominkowa, Sala Słoneczna. Klimatyzowane i przestronne sale, taras restauracyjny, okrągłe stoły, gustowna zastawa, efektowne kompozycje kwiatowe, blask świec i kryształowych żyrandoli, dodają magii i pozostają na długo w pamięci Gości. 

Przyjęcia powyżej 90 osób organizujemy w Pawilonie Pałacowym w ogrodzie z widokiem na Pałac. Pawilon Pałacowy jest rozszerzeniem i uatrakcyjnieniem naszej oferty. Swoją popularność zawdzięcza współczesnej wizji zaślubin na świeżym powietrzu.

ŚLUB PLENEROWY

 

Zaślubiny to szczególne chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ceremonię zaślubin organizujemy w pałacowym parku lub wewnątrz Pałacu.

 • aranżację zaślubin przygotowujemy w tonacji bieli: biały dywan, altana, stół z białym obrusem, krzesła z pokrowcami dla Urzędnika, Młodej Pary, Świadków
 • 20 miejsc siedzących dla Gości
 • nagłośnienie

Koszt pakietu: 1500 zł brutto. 

Na specjalne życzenie przygotujemy:

 • powóz, karetę zaprzęgniętą w konie
 • ślubne konfetti 
 • ślubny prezent z balonami do nieba
 • fajerwerki po ceremonii zaślubin
 • wypuszczanie pary gołębi
 • wypuszczenie motyli 
 • bańki mydlane puszczane z agregatu
 • anioły na szczudłach
 • kwartety smyczkowe

 

WESELE KAMERALNE

 

Przyjęcie weselne jest wspaniałym ukoronowaniem Zaślubin Młodej Pary. To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci Nowożeńców oraz wszystkich jej uczestników, najbliższej rodziny i przyjaciół. Ten wyjątkowy dzień wymaga odpowiedniej oprawy i klimatu. Pałac Chojnata to niezwykłe miejsce z duszą, przygotowane i odpowiednio wyposażone na potrzeby imprez o szczególnym charakterze.

Miejsce wesela

Przyjęcia weselne do 90 osób przygotowujemy we wnętrzach pałacowych – Sala Balowa, Sala Kominkowa, Sala Słoneczna. Klimatyzowane i przestronne sale, taras restauracyjny, stoły okrągłe lub wspólne, gustowna zastawa, efektowne kompozycje kwiatowe, blask świec i kryształowych żyrandoli, dodają magii i pozostają na długo w pamięci Gości.

Weselne menu 

Proponujemy menu, starając się dopasować do różnych gustów naszych Gości. Na specjalne życzenie układamy menu dla dzieci, wegetarian, Gości na specjalnych dietach. Każde menu ustalamy indywidualnie poprzedzając wybory degustacją. Na cenę menu wpływ ma sezonowość towaru. Zapewniamy obsługę kelnerską – minimum 1 kelner na 20 osób.

Dzieci:

  • 0 – 6 lat – GRATIS
  • 6 – 12 lat – 50% ceny
  • powyżej 12 roku życia – 100% ceny

 

WESELE W PLENERZE

 

Hala namiotowa o wymiarach 450 m2 pozwala na organizację przyjęcia do 150 osób. Przy założeniach przyjęć większych jak 150 osób, hala jest poszerzana zgodnie z projektem.
Dekoracyjna gala na suficie i trzech ścianach bocznych, przezroczysta mobilna ściana od strony Pałacu, kryształowe żyrandole, w części konsumpcyjnej wykładzina dywanowa, parkiet taneczny wyłożony deską panelową, scena dla zespołu, strefa chillout, zadaszone patio wykończone dekoracyjną galą i kryształowym żyrandolem, stoły okrągłe z obrusami, krzesła z pokrowcami, stoły bufetowe, wentylatory chłodzące, ogrzewanie.
Tak kompleksowo przygotowany produkt daje gwarancję, iż każde nasza realizacja jest w pełni dopracowana, gdyż daje komfort Gościom przybyłym na przyjęcie.

Przyjęcia w amerykańskim stylu mają w sobie niezapomnianą, bajkową atmosferę, która na długo zapisuje się we wspomnieniach uczestników.

Weselne menu 

Proponujemy menu, starając się dopasować do różnych gustów naszych Gości. Na specjalne życzenie układamy menu dla dzieci, wegetarian, Gości na specjalnych dietach. Każde menu ustalamy indywidualnie poprzedzając wybory degustacją. Na cenę menu wpływ ma sezonowość towaru. Zapewniamy obsługę kelnerską – minimum 1 kelner na 20 osób.

DODATKOWO

 

 

Wesele w Pałacu Chojnata to także:

   • gwarancja wyłączności obiektu podczas przyjęcia
   • degustacja menu przed ostatecznym dokonaniem wyboru
   • opieka koordynatora na czas trwania przyjęcia

Prezenty dla Nowożeńców:

   • chleb i sól na powitanie;
   • nocleg ze śniadaniem w Apartamencie w specjalnej aranżacji
   • udostępnienie wnętrz Pałacu oraz parku do ślubnej sesji zdjęciowej
   • uroczysta kolacja i nocleg w I Rocznicę Ślubu

Prezenty dla Gości Weselnych:

   • powitalny kieliszek wina musującego
   • specjalne ceny na pokoje hotelowe ze śniadaniem

Zrealizujemy każde specjalne życzenie, oferujemy m.in.:

   • pierwszy taniec Nowożeńców w chmurach
   • transfery dla Gości: limuzyny, taxi, busy, autokary
   • fontanny czekoladowe i alkoholowe
   • stoły: wiejskie, rybne, orientalne, szynki pieczone w całości, pieczone prosięta i dziki
   • wystrzały z armat, pokazy walk rycerskich
   • lot balonem
   • foto budka
   • show barmański
   • pokazy fajerwerków
   • pokaz iluzjonistyczny
   • animacje dla dzieci


Noclegi dla Gości Weselnych:

Do dyspozycji Gości mamy 80 miejsc noclegowych, przewidujemy rabaty w zależności od ilości wynajętych pokoi. Doba hotelowa w dniu przyjazdu od godz. 14.00 do godz. 12.00 w dniu wyjazdu.

VIDEO

  

Aktualne oferty specjalne

Zaplanuj ślub w plenerze w Pałacu Chojnata Zaplanuj ślub w plenerze w Pałacu Chojnata

Zaślubiny te szczególne chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ceremonię zaślubin organizujemy w pałacowym parku lub wewnątrz Pałacu Chojnata....

gradient
Wieczór panieński z Pałacem Chojnata. Wieczór panieński z Pałacem Chojnata.

Pałac Chojnata położony w Woli Chojnata, pomiędzy Łodzią a Warszawą, to niezwykłe miejsce pozwalające przenieść się w czasie i poczuć ducha epoki. WIECZÓR PANIEŃSKI Z...

gradient
Rocznica ślubu w Pałacu Chojnata Rocznica ślubu w Pałacu Chojnata

Pałac Chojnata położony w Woli Chojnata, pomiędzy Łodzią a Warszawą, to niezwykłe miejsce pozwalające przenieść się w czasie i poczuć ducha epoki – zabytkowe wnętrza (Pałac...

gradient
Zaręczyny w Pałacu Chojnata 590 zł/pakiet. Zaręczyny w Pałacu Chojnata 590 zł/pakiet.

Pałac Chojnata to zabytkowy i romantyczny obiekt, który jest idealnym miejscem do oświadczyn. Nasz Pałac był świadkiem wzruszających wyznań miłości. Jeśli chcesz, by ten...

gradient
Wieczór kawalerski od 180 zł/os. - pełen pakiet. Wieczór kawalerski od 180 zł/os. - pełen pakiet.

Pałac Chojnata położony w Woli Chojnata, pomiędzy Łodzią a Warszawą, to niezwykłe miejsce pozwalające przenieść się w czasie i poczuć ducha epoki. WIECZÓR KAWALERSKI...

gradient

Video

Pałac Chojnata Pałac Chojnata 15 stycznia 2019
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. Polityka prywatności
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz